kategórie

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové produkty
  • Znížená cena

STARBAITS Bivak FR I CONTINENTAL

329,95 €
280,46 € Uložiť 15%
S DPH
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Obrovský bivak pre dve až tri osoby so šiltom. Šilt chráni prednú stranu bivaku pred dažďom alebo slnkom. Bivak je vyrobený z ultra pevnej 100% nepremokavej tkaniny 210D s vodným stĺpcom 10000 mm. Pevná a stabilná konštrukcia je zabezpečená tromi oblúkmi z 19mm tyčí. Vďaka 5-tich dielnym tyčiam je zaistená malá skladná dĺžka pre ľahšiu prepravu. Podlaha je vyrobená z hrubostenného PVC. Dvere sú na zips a možno ich vyrolovať hore rovnako ako celý predný panel bivaku. Súčasťou dverí je i moskytiéra. Na dverách je nepremokavý kryt proti dažďu na suchý zips, ktorý možno vyrolovať. Súčasťou balenia je priehľadné sľudové okno na dvere. Dva držiaky prútov na suchý zips. Bivak je vybavený spoľahlivými a pevnými zipsami X-Strong. Dodávané s kolíkmi a transportným obalom. Rozmery výška 165 cm, šírka 330 cm, hĺbka 340 cm, váha 7,7kg.

Mohlo by vás zaujať aj