kategórie

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové produkty
  • Znížená cena
STARBAITS Bivak PR II TWO MEN
  • STARBAITS Bivak PR II TWO MEN

STARBAITS Bivak PR II TWO MEN

309,95 €
263,46 € Uložiť 15%
S DPH
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Priestranný bivak pre dve osoby so šiltom. Šilt chráni prednú stranu bivaku pred dažďom alebo slnkom. Bivak je vyrobený z ultra pevnej 100% nepremokavej tkaniny 210D s vodným stĺpcom 10000 mm. Pevná a stabilná konštrukcia je zaistená štyrmi oblúkmi z 19mm tyčí. Vďaka 5-tich dielnym tyčiam je zaistená malá skladná dĺžka pre ľahšiu prepravu. Podlaha je vyrobená z hrubostenného PVC. Dvere sú na zips a možno ich vyrolovať hore rovnako ako celý predný panel bivaku. Súčasťou dverí je i moskytiéra. Ďalej sú dve veľké moskytiérová okná na prednom paneli. Na dverách a oknách je nepremokavý kryt proti dažďu na suchý zips, ktorý možno vyrolovať. Súčasťou balenia sú aj dve priehľadné sľudové okná na predný panel na suchý zips. Dva držiaky prútov na suchý zips. Bivak je vybavený spoľahlivými a pevnými zipsami X-Strong. Dodávané s kolíkmi a transportným obalom. Rozmery výška 150 cm, šírka 305 cm, hĺbka 230 cm, váha 7,9 kg.

Mohlo by vás zaujať aj