kategórie

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové produkty
  • Znížená cena

Mikina RIG Forever

55,00 €
46,75 € Uložiť 15%
S DPH

Kaprárska mikina z produkce Hotpsot Design! Absolútne exkluzívny dizajnový produkt určený pre vás! Táto mikina je vyrobená v Taliansku a používa výhradne talianske materiály! Je vyrobená zo 100% bavlny, ktorá je veľmi mäkká a priedušná. Pri farbení tohto výrobku bola použitá špeciálna metóda za studena, vďaka ktorej má mikina rôzne farebné odtiene a každý produkt je absolútne jedinečný! Na mikine sú nášivky používané na rôznych miestach, ako sú lakte, ktoré môžu mať na niektorých miestach roztrhané okraje. To všetko dáva mikině príbeh, ktorý simuluje prirodzené opotrebenie. Existuje toľko jemných detailov, ktoré robia túto mikinu inou ako ostatné. Je štýlová a robustná, ideálna pre všetky obdobia!

Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Výpredaj posledných kusov oblečenia

1 ks M

2 ks L