kategórie

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové produkty
  • Znížená cena

HOTSPOT DESIGN Tričko Sick of Carpfishing

36,80 €
31,28 € Uložiť 15%
S DPH

1ks L

Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Charakteristika výrobku:

Tričko s krátkym rukávom zo 100 % bavlny, single jersey, postranné švy, krk a rukávy s výstužnými pásky. Perfektné ležérne výrobok vyrobený z najkvalitnejšej bavlny, „ktorý je tak pohodlný, že sa stane súčasťou vašej kože ..“

Sieťotlač pokrývajúci celú prednú stranu. Textom Medical report – „Lekárska správa“, ktorý je vytvorený metalickým strieborným potlačou, ktorý dodáva skvelý efekt. Výsledok röntgenu vyobrazuje niekoľko nástrah na šťuky vnútri mozgu.

Na zadnej strane bavlnený štítok „Medical Report“, ktorý je prišitý u goliera.

Produkty Hotspot sú vhodné nielen pre rybolov, ale aj pre bežné obliekania. Jedná sa o nový trend, ktorý znesie porovnanie s najznámejšími módnymi značkami. Jeho súčasťou je maximálna kvalita vo všetkom, čo sa týka dizajnu, štýlového obliekania, kvality materiálov a výrobných procesov. HOTSPOT zaručuje, že všetky výrobky sú certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií.

Návod na pranie tričká: Pre dlhodobú životnosť výrobku a zachovanie tkaniny odporúčame žehliť a prať tričká na rubovej strane a nepoužívať vodu s teplotou vyššou ako 40 stupňov.