kategórie

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové produkty
  • Výpredaj!

Vesta Kombat HSD XL

103,00 €
51,50 € Uložiť 50%
S DPH
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Vesta HSD je tým pravým produktom pre použitie počas dňa, ktoré vás udrží v teple a chránené pred vetrom. Vesta je vetruvzdorný aj vodeodolná a pritom dýcha. Má silný obojstranný zips v prednej časti, 4 vonkajšie vrecká na zips, dve vnútorné vrecká a sťahovacia šnúrka v spodnom leme. Vesta má tiež odnímateľnou kapucňu. Na ľavej náprsnom vrecku je umiestnené logo Hotspot Design, rovnako tak je vyšité na ľavej zadnej strane. Jedná sa o módne výrobok v súlade s vysokou funkčnosťou a ochranou.

Charakteristika výrobku:

100% polyester

Návod na pranie bundy: Pre dlhodobé udržanie kvality tkaniny odporúčame prať odev len na rubovej strane pri teplote nie vyššej ako 40 ° C.