kategórie

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové produkty
  • Výpredaj!

Nohavice Carpfishing Eco (Thermo) XL

96,00 €
48,00 € Uložiť 50%
S DPH
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Tieto nové nohavice boli navrhnuté s ohľadom na ich funkčnosť, ktorá bola premyslená do posledného detailu. Sú veľmi pevné, teplé, nepremokavé, vetruvzdorné a umožnia Vám užiť si rybárenie bez ohľadu na počasie. Sú to univerzálne pohodlné nohavice pre extrémne chladné a vlhké zimné podmienky. Veľmi príjemné na nosenie, extrémne ľahké. Ide o kvalitný a hodnotný výrobok, ktorý je za svoju cenu pravdepodobne najlepším kompromisných produktom na trhu.

Charakteristika výrobku:

Vonkajší povrch tvorí 100% nylon, ktorý je vodeodolný a vetruvzdorný, výplň nohavíc je riešená 100% polyesterem, ktorý vás udrží v teple, aj keď teplota klesá.