kategórie

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové produkty
  • Výpredaj!

SHIMANO Sport Camera

299,00 €
149,00 € Uložiť 150,00 €
S DPH
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Vďaka vypuklému krytu sníma obraz tzv. Rybím okom, čo je v podstate panoramatický záber 180 °. Kamerou možné natáčať videa i fotiť.

Technické parametre

Váha kamery je 86 g, konštrukčne je chránená proti špine, prachu a blatu, je vodotesná do 10 metrov, pri použití vo vode sa iba vymení predný kryt objektívu. Optické vybavenie umožňuje záznam Full HD videa (1080p) 16 MPx, svetelnosť objektívu je F2,0, čo je vynikajúca vlastnosť najmä v nepriaznivých svetelných podmienkach. Kamera nie je vybavená bleskom ani dosvecovaním, naopak však vďaka inštalovanej autorotácii je snímanie vždy precízne. Batéria je integrovaná, nemožno ju meniť, vydrží cca 1000 nabíjacích cyklov. Nabíjanie prebieha pomocou USB kábla, výdrž je 2 hodiny prevádzky.

Prístroj sa ovláda dvoma tlačidlami, nastavenie je indikované zvukovo a farebnými LED diódami. Vďaka WiFi je možné prepojenie pomocou špeciálnej aplikácie napr. s mobilným telefónom a ľahko tak nastavovať funkcie, kvalitu videí či fotiek, je možné pripojiť ešte cyklistické computery Shimano a online tak sledovať napríklad srdcový rytmus, kadenciu šliapania a zvyšovať tým svoju fyzickú výkonnosť.